Dzienne archiwum: 13 lutego 2018

Zimowe zawody sportowe

W piątek – tuż przed feriami odbyły się zimowe zawody sportowe. Uczniowie od Zerówki do klasy VII uczestniczyli w konkurencjach zjazdowych na sankach, ślizgach, rzutach śnieżkami do celu. Mieli też możliwość nacieszyć się wspólnymi zabawami na stoku przygotowanym specjalnie tę okazję przez jednego z naszych rodziców – p. Janusza Zygmuntowicza. Za co bardzo dziękujemy!

Wszyscy dzielnie walczyli do końca. Ostatecznie wyłoniono troje najlepszych zawodników:  Kamila Matoniaka z kl. II, Laurę Wyrostek z kl. III i Michała Matoniaka z kl. VII. W nagrodę otrzymali oni karnety na darmowe zjazdy na wyciągu u Kuruca. Następni w kolejności zawodnicy również otrzymali nagrody rzeczowe pozyskane od sponsorów  i przekazane na ten cel przez naszą Radę Rodziców. Dziękujemy serdecznie wszystkim, dzięki którym mogliśmy uatrakcyjnić i nagrodzić sportową walkę.

« 1 z 9 »

Zabawa karnawałowa

7 lutego cała nasza szkoła bawiła się na zabawie karnawałowej, którą prowadził, już któryś rok z rzędu, wodzirej z Krościenka. Obowiązywały oczywiście stroje karnawałowe. W tym roku  wśród starszych dominowały wampiry, zombi, etc., natomiast wśród młodszych postaci z bajek, filmów fantastycznych. Z najmłodszymi – przedszkolakami świetnie bawiły się też ich mamy. Pyszny poczęstunek dla wszystkich przygotowały  mamy uczniów klasy VI.

W tym też dniu odbyła się projekcja filmu „Wspaniały ocean” w technologii kina 3D. Uczniowie w specjalnych okularach mieli możliwość, prawie na wyciągnięcie ręki, oglądać tajemniczych mieszkańców morskich głębin.

« 2 z 26 »