Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Ostatni dzień przed wakacjami rozpoczęliśmy dziękczynną mszą świętą w kościele. W szkole odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego. Na początek klasa V wystąpiła ze scenką kabaretową, a potem nastąpił czas podsumowania całorocznej pracy. Wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem i nagrody dla najlepszych uczniów oraz listy gratulacyjny dla ich rodziców.

Doceniono również najwytrwalszych czytelników: w starszych klasach została nim Emilia Sarna z kl. IV, w młodszych Laura Wyrostek z kl. III.

Wybrano także najlepszego sportowca: w klasach IV – VII wśród chłopaków najlepszy okazał się Bartłomiej Słowik z kl. VII i wśród dziewczyn Karolina Budziszowska z kl. VII, w klasach I – III Kacper Zygmuntowicz z kl. II i Laura Wyrostek z kl. III.

W tym roku przyznano także dwie dodatkowe nagrody (bony do empiku): pierwszą dla Bartłomieja Budza z kl. VII za godne reprezentowanie szkoły w większości organizowanych konkursów i drugą dla Gabrieli Bartyczak z kl. VI za godną naśladowania postawę i bezinteresowną pracę.

Pani Dyrektor podziękowała również indywidualnie wszystkim, którzy mieli swój wkład w pracę szkoły.

Na koniec uczniowie wszystkich klas otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Wszystkim gratulujemy uzyskanych promocji do następnych klas i życzymy udanych wakacji!

« 1 z 10 »