Uczennica klasy VIII, Sylwia Waksmańska pochwaliła się swoim talentem i mieliśmy okazję podziwiać jej prace plastyczne na szkolnej gazetce. Prace Sylwii były zróżnicowane pod względem zastosowanych technik plastycznych i podjętych tematów, wszystkie jednak były miłe dla oka i liczymy, że zachęci to innych uczniów do przedstawienia swoich uzdolnień.

