Wyróżnienie w konkursie „STOP PRZEMOCY – PRZYJAŹŃ PROMUJĘ, HEJTU NIE STOSUJĘ!”

Bardzo nam miło i jesteśmy dumni, ponieważ nasza uczennica Zuzanna Wojtanek z kl. 6 otrzymała WYRÓŻNIENIE w plastycznym konkursie profilaktycznym. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV- VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Łapsze Niżne, a organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Kacwinie. Celami konkursu było m.in.: przeciwdziałanie przemocy i hejtowi wśród dzieci i młodzieży, promowanie postaw opartych na szacunku, życzliwości i przyjaźni wśród uczniów. Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki, dlatego cieszymy się, że praca Zuzanny została doceniona przez Jury.

Wszystkim uczniom, którzy stworzyli plakaty na konkurs DZIĘKUJĘ za udział, a Zuzannie jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                                                                                Monika Nowak

« of 2 »