Dzienne archiwum: 6 listopada 2019

„Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”

5 listopada 2019 r. mieliśmy zaszczyt odebrać z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie certyfikat „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. Jesteśmy jedną z dwóch szkół w powiecie, a dwunastu w województwie, która w tym roku otrzymała to wyróżnienie. Uroczystość w której gośćmi specjalnymi byli m. in. Kurator Oświaty, Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego odbyła się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Podczas gali nasze „Trybskie Dzieci” pod opieką pani dyrektor Anny Stronczek, w pięknym stylu zaprezentowały tańce spiskie i figle dziecięce.

Po uroczystości uczniowie oglądali ekspozycje samolotów, pokazy sprzętu i pracy Policji: Oddziału Prewencji Policji, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, Ruchu Drogowego, Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w życie szkoły, bo to dzięki szeroko pojętej współpracy nauczycieli, rodziców, środowiska lokalnego mogliśmy odebrać ten certyfikat. Szczególne podziękowania należą się też pani Justynie Zubek, która była koordynatorem tego projektu. Jesteśmy wdzięczni również rodzicom za przygotowanie strojów dzieci do występu.

« z 3 »