Wakacyjne remonty w Szkole w Trybszu

Zakończyły się wakacyjne remonty w Szkole Podstawowej, które zostały zaplanowane na czas nieobecności uczniów w szkole. Sprawiają one, że z każdym rokiem poprawia się estetyka i wygląd budynku oraz sal lekcyjnych.

Końcem lipca nastąpił odbiór prac związanych z wymianą  drewnianej stolarki okiennej i montażem okien w  budynku Szkoły, której koszt całkowity wyniósł sto tysięcy złotych. Dzięki tej inwestycji zimą w klasach oraz na korytarzach będzie ciepło i bezpiecznie.
Zostały również wycyklinowane i odświeżone podłogi w obydwóch oddziałach przedszkolnych, a także w  pracowni języka angielskiego.
Koszt inwestycji został pokryty z budżetu Gminy Łapsze Niżne, za co składamy podziękowania na ręce Wójta Gminy pana Jakuba Jamroza oraz Rady Gminy Łapsze Niżne.

Warto również dodać, że  kolejny rok z rzędu w wakacje, rodzice naszych uczniów i wychowanków wykonywali prace społeczne na rzecz Szkoły w Trybszu. W szczególny sposób zaangażowali się tatusiowie, którzy pomalowali salę oddziału przedszkolnego oraz odświeżyli drzwi i inne drewniane elementy. Za ten piękny gest składamy na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców, pani Elżbiety Gronki, serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym rodzicom dzieci przedszkolnych oraz Radzie Rodziców, która pozyskała środki na ten cel.

Uświadamia nam to po raz kolejny, że liczy się każda para rąk gotowych do pracy, która stanowi ogromny dar dla obecnych i przyszłych  uczniów szkoły.

« 1 z 2 »