Archiwum dnia: 22 marca 2023

Wiosna w oddziałach przedszkolnych

21 marca obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Dzieci z oddziałów przedszkolnych postanowiły przywitać wiosnę na sportowo, ale najpierw poznały przysłowie „W marcu jak w garncu” i dowiedziały się, co ono oznacza. Później zaplanowano konkurencje na świeżym powietrzu, ale plany pozmieniała nam pogoda, więc skorzystaliśmy z sali gimnastycznej. Spędziliśmy radosny czas, o czym świadczą zdjęcia.

« z 3 »

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca uczniowie klas 1-7 wraz z wychowawcami świętowali Dzień Wagarowicza. Szkoła opustoszała, jednak powodem nie były wagary, a wspólna wycieczka do Zakopanego.
W programie była wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie uczniowie zobaczyli m.in. makietę Tatr, filmy przyrodnicze, które pokazują tatrzańską przyrodę z perspektywy ich dzikich mieszkańców. W trakcie zwiedzania uczniowie mogli również zajrzeć do jaskini, która bardzo przypomina prawdziwą, jest tak samo chłodna, sączy się w niej woda. Kolejnym punktem była dobra zabawa w Illusion House, a żeby się o tym przekonać zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

« z 14 »