Klasy 1-3 pod opieką wychowawców: pani Marii, Małgorzaty i Justyny uczestniczyły w wycieczce do Parku Zatorland, która odbyła się 21 maja. Najpierw odwiedziliśmy Park Ruchomych Dinozaurów, w którym przewodnik opowiadał o prehistorycznych dinozaurach. Największy ruchomy dinozaur miał 35 metrów! Nasi mali odkrywcy z zainteresowaniem słuchali i oglądali te zwierzęta. Następnie przyszedł czas na rozrywkę – bawiliśmy się w Lunaparku. Kolejnym punktem wycieczki był Park Owadów, gdzie odbyła się ciekawa lekcja przyrodnicza – uczniowie mogli obejrzeć budowę owadów i zrozumieć, jak ważną pełnią funkcję. Po tych zajęciach, poszliśmy do Parku Mitologii, gdzie zobaczyliśmy najważniejsze postaci i stworzenia z greckich opowieści.
Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Pełni wrażeń, emocji i plecaków z pamiątkami wróciliśmy do domu. Z pewnością długo będziemy wspominać tę wycieczkę.

Grupy przedszkolne miały przyjemność gościć w swoim przedszkolu niecodziennego gościa – Panią pielęgniarkę.
Dnia 7 maja w Zespole Szkół w Niedzicy odbył się konkurs pt. Jan Paweł II – Papież Nadziei. W Konkursie wzięły udział uczennice naszej szkoły – Lena Sarna