ZESPÓŁ TEATRALNY  NA GALI W KRAKOWIE

Grupa teatralna „Trzy po trzy” z naszej szkoły wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Teatralnym „ Z Mickiewicza wywiedzione. 200 lat polskiego romantyzmu”. Był to konkurs artystyczny, organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Libiążu. Głównym celem Konkursu  była popularyzacja wiedzy o życiu i twórczości Adama Mickiewicza oraz polskim romantyzmie w związku z 200. rocznicą wydania Ballad i romansów, poprzez przedstawienia teatralne zainspirowane biografią i dziełami Wieszcza.

Nasz zespół może poszczycić się sukcesem- otrzymaliśmy  wyróżnienie dla najmłodszego zespołu aktorskiego w spektaklu  „To lubię”.  Gala rozdania nagród i wyróżnień odbyła się w Teatrze „Groteska” w Krakowie.

Nagrodą dla naszych  uczniów był wyjazd na Galę i obejrzenie zwycięskich- dwóch równorzędnych – spektakli. Uczniowie mieli okazję pobytu w teatrze z prawdziwego zdarzenia, zaobserwować pracę aktorów, a także posłuchać pięknej muzyki. Poza tym- oglądając  nagrodzone  występy– mogli  się wiele nauczyć.

Cieszymy się bardzo z wyróżnienia, włożyliśmy w nasz spektakl nie tylko wysiłek, pracę i czas,  ale także serce.

Koszty wyjazdu na Galę pokryła Gmina Łapsze Niżne.

Wyróżniony spektakl można obejrzeć tu:

https://drive.google.com/file/d/1_Vbc0kuhOOFpt2VZ39UbMDIH31k7FqQi/view?usp=sharing

Julia Miśkowicz

« z 2 »