Dzień Mamy    

„…Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,

Za to, że wskazujesz mi drogę w mroku,

Za to, że dni moje tęczą malujesz,

Dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.”

                                                                      /K.I.Gałczyński/

Dzień Mamy przypada 26 maja, jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla swoich mam. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 22 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z tej okazji. Bogata część artystyczna obejmowała m.in.: przedstawienie teatralne przygotowane przez Szkolne Kółko Teatralne pt. „Mały Książe”. Nie zabrakło wspólnej zabawy, w której wyobraźnią i szybką reakcją wykazać musiały się zarówno dzieci oraz ich mamy. Podziwiać można było także piękne wykonania piosenek dzieci z klas 1-3 oraz zdolności taneczne zerówki i grupy najmłodszej. Życzenia oraz występy naszych uczniów były wzruszające, a zwieńczeniem dzieła było wręczenie mamom wykonanych przez dzieci upominków oraz kwiatów. Całość spotkania umilił słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci. W przygotowania zaangażowani byli nauczyciele, pracownicy oraz dzieci, za co serdecznie dziękujemy!!

Wszystkim Mamom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia – pociechy z dzieci, zdrowia, radości i dużo miłości.

                                                                                                                  Monika Nowak

« z 11 »