„Czas wyruszyć w dalszą podróż…”

Kolejny rok szkolny za nami. Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem też niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty. Dla uczniów przyszedł już czas upragnionych wakacji.

Pani Dyrektor Anna Stronczek, gratulując wszystkim sukcesów, wręczyła wyróżnienia i nagrody tym spośród uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

Klasa siódma zgodnie z tradycją zorganizowała pożegnalny występ dla swoich starszych kolegów i koleżanki. Wręczając im angaże do najatrakcyjniejszych programów telewizyjnych, życzyli im dalszych sukcesów, wiary we własne możliwości, rozwijania pasji i poszerzania horyzontów. Pamiętając o tym, że to wcale nie koniec, a wprawdzie dopiero początek, ponieważ nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Szczególne miejsce w harmonogramie uroczystości zajęła klasa ósma, kończąca edukację w naszej szkole. Uczniowie klasy ósmej także pożegnali swoich kolegów, koleżanki oraz pracowników szkoły humorystycznym występem oraz ciepłymi podziękowaniami.

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

« z 11 »