Dzień z wychowawcą klas 5-8

W ramach dnia z wychowawcą klasy V-VIII udały się 16.06 do Nowego Targu by spędzić czas na wspólnej zabawie w Jump Planet. Wycieczka ta okazała się testem wytrzymałości… głównie dla trampolin. Uczniowie skakali tak wysoko, że przez chwilę baliśmy się, że trzeba będzie ich ściągać z sufitu. Największą popularnością cieszyły się pojedyncze trampoliny, na które wszyscy skakali z miną bohaterów filmów akcji, prezentując swoje umiejętności w robieniu salt i różnych figur w powietrzu. Nauczyciele dzielnie próbowali nadążyć ale odkryli, że ich kondycja jest… w fazie uśpienia. Po godzinie wszyscy byli spoceni, szczęśliwi i zgodni co do jednego: trampoliny to świetna zabawa, ale powrót do szkoły jeszcze nigdy nie wydawał się tak spokojny.

« of 3 »