W czerwcu 2026 roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Czytanie na Polanie”. Uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się na świeżym powietrzu, aby wspólnie czytać i promować zamiłowanie do książek. W przyjaznej atmosferze uczestnicy poznawali ciekawe historie, dzielili się swoimi ulubionymi lekturami oraz przekonali się, że czytanie może być doskonałą formą spędzania czasu. Udział w akcji był okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych i integracji całej społeczności szkolnej.
