Zawody sportowe

Po rocznej przerwie w szkolnych rozgrywkach sportowych uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Trybszu zanotowali pierwsze sukcesy. W zawodach w mini piłce nożnej na szczeblu gminy chłopcy, po zaciętej walce, zajęli trzecie miejsce przywożąc do szkoły trofeum w postaci pucharu. Reprezentacja wystąpiła w składzie: Kacper Zygmuntowicz, Daniel Pawlica, Paweł Budziszowski, Karol Gronka, Jakub Waksmundzki, Rafał Bizub, Grzegorz Majerczak, Kamil Matoniak, Ludwik Rabiański, Grzegorz Wadowski.

W turnieju mini koszykówki, chłopcy zajęli również trzecie miejsce, zdobywając tyle samo punktów co druga w tabeli Niedzica i tylko o jeden punkt mniej niż zwycięski Frydman. Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki oraz realizowali założenia taktyczne. Miejsce na podium to bardzo duże osiągnięcie oraz sposób na zapisanie się w historii szkoły. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Kacper Zygmuntowicz, Daniel Pawlica, Paweł Budziszowski, Karol Gronka, Rafał Bizub, Grzegorz Majerczak, Kamil Matoniak, Ludwik Rabiański, Grzegorz Wadowski.
Uczniowie wystąpili w koszulkach ufundowanych przez właściciela firmy FHU „Drewmet”, pana Mieczysława Łojka. Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie!