Nasza szkoła w „Świątecznej Akcji Charytatywnej dla Chorych Dzieci Naszej Gminy”

Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze „Świątecznej Akcji Charytatywnej dla Chorych Dzieci Naszej Gminy” kwestowali w niedzielę 28 listopada przy kościele, po mszach świętych pod opieką nauczycieli: Miśkowicz Julii i Kowalczyk Barbary. Do przygotowanych puszek zbierano datki finansowe, a ofiarodawcy otrzymywali świąteczne kartki przygotowane przez dzieci i młodzież na świetlicach w naszej gminie. W kweście zebrano kwotę 1157 zł! (słownie: tysiąc sto pięćdziesiąt siedem złotych!) Pieniądze przekazano „Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzież Spisza”, które jest organizatorem akcji, a które to stowarzyszenie zebrane  podczas zbiórki ofiary, przekazuje rodzinom chorych dzieci z terenu naszej gminy, z przeznaczeniem na ich rehabilitację i lecznie.

Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie, poświęcony czas i pomoc w organizacji akcji, a przede wszystkim dziękujemy ofiarodawcom z naszej wsi, za WIELKIE SERCA.

W tym czasie oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa życzymy wszystkim pięknie przeżytego i dobrego czasu Adwentu!

Uczniowie-wolontariusze biorący udział w kweście:

Budziszowska Anna
Dzięciołowska Julita
Gronka Karol
Matoniak Kamil
Rabiańska Karolina
Rabiański Sebastian
Słowik Magdalena
Wyrostek Laura

DZIĘKUJEMY!!!