PIKNIK RODZINNY

Dziecko, mama, tata – najpiękniejsze słowa świata”.

Pod takim hasłem, w słoneczne wtorkowe popołudnie, 21 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. W organizację tej wspaniałej imprezy plenerowej zaangażowana była Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie naszej szkoły, za co serdecznie dziękujemy.

Piknik rozpoczął się występem przedszkolaków, a następnie uczniów z poszczególnych klas, którzy zaprezentowali swoje liczne talenty poprzez śpiew, taniec, grę aktorską i recytację oraz grę na instrumentach muzycznych. Rodzice z zainteresowaniem podziwiali umiejętności swoich dzieci. Po zakończeniu części oficjalnej na uczniów i ich rodziny czekały liczne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, gry i konkursy sportowe, kącik malarski w plenerze, fotobudka do robienia selfie oraz bufet. Plac przed szkołą stał się w tym dniu nie tylko sceną, ale także miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań oraz wesołej zabawy. Uroczystość taka jak ta, integruje i umacnia rodzinę, daje okazję do wspólnego spędzenia czasu i zbliża do siebie jej członków. Cieszymy się, że ten piknik cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Podziękowania dla sponsorów:
Wioli i Stanisława Kowalczyk, Ireny Bizub i firmy Edmax, Pawła Mąki, Karczmy Chramiec,
Termy Bukovina, Zuzanny Skiby, Moniki Konopki, Izabeli Gał, Bożeny i Mieczysława Łojek
Pizzerii Grande Pizza, Natalii Pająk, Zofii Dziadkiewicz oraz za użyczenie namiotów  Gminie Łapsze Niżne.

« z 3 »