Zabawa w fryzjera

W świetlicy otwarto wyjątkowy „Zakład Fryzjerski pod Grzebieniem”. Młodzi styliści tworzyli odważne fryzury, które nie zawsze były zgodne z trendami, ale za to zawsze z wyobraźnią. Klienci siedzieli cierpliwie, choć czasem wyglądali, jakby zastanawiali się, czy wyjdą stąd z uczesaniem, czy z dziełem sztuki współczesnej. Zabawa była pełna śmiechu, kreatywności i… kilku bardzo oryginalnych grzywek. Wszyscy wyszli zadowoleni — jedni z nową fryzurą, inni z nowym poczuciem humoru.

« of 3 »